Опубликовано Июн 14, 2015 кат.: Газеты

Христианская молодежная газета Флешка № 46

Скачать PDF236 downloads

В этом номере христианской молодежной газеты Флешка № 46 ты можешь прочитать следующие статьи:

- САМЫЙ ЦЕННЫЙ ПОДАРОК

Это невероятно, но факт: глядя на тенденции современного мира, можно сказать, что за последние 100 лет человек научился делать практически все. Многие считают, что технологические достижения помогут решить самые неотложные проблемы современности: от нехватки ресурсов до глобальных изменений окружающей среды.

- ПОВІТРЯНИЙ ЗМІЙ І МОТУЗОЧКА

Що таке розважливість? Тобі, мабуть, як і мені раніше, здається, що вона обов’язково тягне за собою обмеження власних почуттів? Можливо… А що, якщо поглянути на життя трохи під іншим кутом? Можливо, не все так складно? А якщо для того, щоб бути розважливим, зовсім необов’язково щоразу чинити наперекір своїм бажанням? Потрібно лише навчитися вибирати найкраще.

- МОЖЛИВОСТІ ЛЮДСЬКОГО ОРГАНІЗМУ

Людина – складна біологічна система, можливості якої не вичерпуються тими, які ми спостерігаємо щодня. Часто за надзвичайних умов людський організм здатний демонструвати такі можливості, які, на перший погляд, здаються фантастичними.

- ДЕСЯТЬ УПРАЖНЕНИЙ ДЛЯ ГЛАЗ

Когда долгое время сидишь, уткнувшись в монитор, выполняя работу или какие-либо задания, начинаешь чувствовать невыносимую усталость и перенапряжение глаз. Но выключить ноутбук или компьютер и отложить все дела на потом ты сейчас не можешь. Предлагаем 10 простых упражнений для глаз, которые ты легко можешь сделать прямо на рабочем месте, потратив на это не более 15 минут.

- Людина СЛОВА

Ти часто даєш обіцянки? А чи завжди їх виконуєш? Якщо твоя відповідь «так», то ти – щаслива людина! Та, на жаль, не всім вдається дотриматися слова, адже пообіцяти значно легше, ніж виконати. Я, мабуть, не помилюся, якщо скажу, що це хвороба, яка не оминула жодної людини. Прикро, але це реальність. Це твоя і моя реальність, яку потрібно змінювати, доки не пізно.

- 6 СПОСОБІВ ЗБАДЬОРИТИСЯ БЕЗ КАВИ

Часто, щоб збадьоритися, ми полюбляємо випити філіжанку (а то й дві) кави. На роботі, на навчанні, після безсонної ночі, тяжкого дня. Утім також загально відомо, що кава, а точніше кофеїн, що входить до її складу, справляє негативний вплив на наш організм, зокрема на серцево-судинну систему, змушуючи серце битися частіше, вимиває з організму кальцій, який входить до складу кісток. Звичайно, кава має і деякі плюси. Та все-таки рекомендують обмежити її вживання.

- ТЕСТ. НАСКОЛЬКО ТЫ ВНИМАТЕЛЕН?

 

Информацию о христианской молодежной газете Флешка вы можете найти перейдя на главную страницу издания.

Архив номеров христианской молодежной газеты Флешка № 46 Вы можете найти в разделе «Архив» на нашем сайте.

Читать онлайн другие номера христианской молодежной газеты Флешка Вы можете перейдя по этой ссылке.

 

(Ключевые слова: флешка № 46, христианская молодежная газета, бодрость, кофе, упражнения, глаза, возможности, организм, подарок, воздушный змей)