Опубликовано Май 15, 2013 кат.: Газеты

У цьому номері Ви можете прочитати наступні статті:

- Молитовний тиждень молодіжного відродження у Рівному.

З 24 по 31 березня молодь трьох громад м. Рівного провела особливий  тиждень молитви і перепосвячення на служіння Богу і людям.

- Волейбольний турнір відбувся у Сваляві.

7  квітня  у  м.  Свалява  під  патронатом Молодіжної  ради  Закарпатської  області в  Західній  конференції  Церкви  АСД, відбувся  щорічний  весняний  обласний волейбольний турнір.

- Місіонерський конгрес у Сокалі.

20  квітня  у  громаді  Церкви  адвентистів сьомого  дня  м.  Сокаль,  що  на  Львівщині, відбувся місіонерський конгрес. На ньому були присутні члени Церкви з громад Червонограду, Соснівки, Княже, та Львів-1.

- У Хусті поставили крапку.

З  8  по  11  квітня  в  м.  Хуст  в  шести загальноосвітніх  шкільних  закладах пройшла  навчально-пізнавальна  програма  «Постав крапку».

- У Добрянському відродились для місії.

13  квітня  в  Добрянській  громаді  на Закарпатті біля 200 людей було об’єднано з  семи  найближчих  громад  для  спільного місіонерського літературного виходу.

- Школу діабету закінчили у Кузнєцовську.

4 та 14 квітня у м. Кузнєцовську відбулися зустрічі під назвою «Школа діабету».

- Анонс літніх табірних програм.

- Дитяча вікторина відбулась у Костополі.

7 квітня вісім команд Рівенщини зібрались на  обласному  турнірі  дитячої  біблійної вікторини у місті Костопіль.

- Особлива думка. Я співаю для Ісуса.

У всі часи Божий народ посвячено виконував  музичне  служіння при домі Божому. І ми, як народ Божий,  повинні  докладати  зі свого боку всіх зусиль, щоб Ім’я Господнє  було  прославлене  по всій  землі.  Псалмист  Давид закликає: «Співайте для Господа пісню нову, уся земле, співайте для Господа!» (Пс.95:1).

- Історія церкви. Релігійна свобода на Галичині перед Першою світовою війною.

- Так промовляє Біблія. Пасха.

Цього місяця православні християни відзначатимуть свято, яке називається Пасха. Що це за свято? Пасхою називать спечений хліб. Це не вірно. Пасха — це подія, а не предмет. Пасха це назва свята, яке Бог повелів святкувати на згадку про вихід ізраїльського народу з Єгипту. Саме слово Пасха  з єврейської означає «пройти повз», «перескочити» або «пожаліти».

- Жива віра. Довга дорога до Бога.

- Відповідь пастора.

Запитує Олена: Чому ми святкуємо Вечерю Господню кілька разів на рік, адже це наша Пасха, а Пасху святкували один раз на рік?

- 200 запитань.

- Анонси подій.

 

Скачать PDF149 downloads