У цьому номері Ви можете прочитати наступні статті:
- Сурми не сурмлять без поважних причин.
За часів Радянського Союзу в Україні не було жодної адвентової церкви без духового оркестру у своєму складі. Без нього не обходилася жодна подія — святкова як весілля, чи сумна як похорон. Микола Михайловський, скарбник Західної конференції, стверджує — «Якщо на вашому вінчанні грав духовий оркестр, такий шлюб практично вічний».
- У Львові визначили переможців молодіжної вікторини по притчам Ісуса Христа.
- Церковні репортери два дні навчались у Бучі.
- Футбольний турнір виховував християнський дух під час улюбленої справи.
- Гучне служіння хвали і поклоніння пройшло у Володимирі-Волинському.
- У Володимирі-Волинському дізнались про історію виникнення суботньої школи.
- У Львові знайшли «Вічний скарб».
- Сторінка слідопита.
- Чи може жінка бути служителем у церкві?
Останнім часом у церквах все частіше до служіння беруться жінки. Брати сидять в молитовному залі тихо і боязко, а жінки — служать. Якби була війна, репресії і брати сиділи б не на лавках в церкві, а на нарах в таборах за колючим дротом, тоді б довелося жінкам прийняти на свої плечі служіння. Але зараз, в мирний час вільної проповіді Євангелії, жінки відкривають із загальною молитвою богослужіння, виступають з проповідями перед зборами, читають з кафедри місіонерські вісті, проводять розбір Біблії з членами церкви, тощо. В деяких церквах є жінки-пастори, деякі жінки-теологи навіть очолюють об’єднання церков. Як дивиться на це Біблія? Що сказано із цього приводу в Слові Божому? Яке служіння в церкві можна довірити жінці?
- Забута Євангелія.
- Відповідь пастора.
Запитує Світлана: «Чому пастори не можуть працювати? Десятину платили левітам, бо вони не були забезпеченими харчами. Апостол Павло працював!».
- 200 запитань до Духа Пророцтва.
82. Де Христос почав Своє служіння? 83. Що Святий Дух може зробити для нас? 84. Хто має ангела охоронця?
- Анонси подій.