Опубликовано Апр 3, 2014 кат.: Газеты

Християнська газета «Голос надії» № 114

У цьому номері християнської газеті «Голос надії» Ви можете прочитати наступні статті:

- ТЕМА НОМЕРА. «Барвінок»: 10 років служіння ближнім.

Нещодавно відбулося урочисте служіння присвячене 10-річчю бази відпочинку «Барвінок». На свято прибули представники адміністрації Західної конференції та деякі служителі, хто безпосередньо брав участь у реконструкції та місіонерській роботі в цьому закладі.

- ПОДІЇ КОНФЕРЕНЦІЇ:

* Львів став містом надії

Широкомасштабна євангельська робота охопила місто Лева. Відразу 10 соціальних доброчинних програм стартували у трьох львівських громадах.

* У Львові з’явилися поліглоти

Вечір під назвою «П’ять мов любові» зібрав дев’ять сімей у дружньому колі третьої львівської громади для обговорення проблем спілкування у сім’ї та способів його налагодження.

* Як жити і ні від чого не залежати?

Відділ здоров’я третьої львівської громади провів для підлітків і молоді пізнавальну програму «Два світи — дві паралелі» про причини і наслідки Інтернет-залежності.

* Молодіжна зустріч відбулась на «Бамбетлі»

Близько сорока молодих людей відвідали 16 лютого молодіжну зустріч у львівському арт-кафе «Бамбетель».

* Молодь Волині мала змогу духовно відродитись і підбадьоритись

Тиждень відродження закінчився обласним молодіжним вечором для молоді Волинської області.

* Тиждень сім’ї відбувся у Володимирі-Волинському

Протягом цілого тижня сім’ї мали нагоду розглядати свої відносини через призму небесних принципів.

* Вчитись ніколи не пізно

На Волині семінар для вчителів дитячої суботньої школи «Об’єднуюча благодать» розкривав особливості ефективного навчання дітей.

* Друзів не буває забагато!

Ковельська молодь відгукнулась на запрошення своїх ровесників із Закарпаття і відвідала громади с. Добрянське, Ільниця та м. Тячів.

* Свято для дітей влаштувати просто

Новорічне свято в міському будинку «Просвіти» потішило сотню дітей, які опинились у складних сімейних обставинах.

* У Любомлі звучить і «Пів ноти»

Новостворений музичний колектив відвідав з концертом с. Положево.

- ОСОБЛИВА ДУМКА. Про місіонерський конгрес у Луцьку

Мета місіонерського конгресу — залучити членів церкви до роботи, яку доручив Сам Господь. Промовляючи слова: «Я посвячую себе», відчуваєш особливу відповідальність.

 

- Київ – місто надії.

Під такою назвою на початку жовтня почалась в столиці України широкомасштабна євангельська робота, яка охопила не тільки Київ, але й міста, що знаходяться поруч: Бориспіль, Бровари, Ірпінь, Боярка, Вижгород, Васильків і т.д.

- Поезія.

- ВІДПОВІДЬ ПАСТОРА.

Петро запитує: Якщо Бог любить людей, то навіщо потрібні покарання за гріх?

- ТАК ПРОМОВЛЯЄ БІБЛІЯ. Стережися, щоб не забув Господа, Бога твого

Давайте поміркуємо над уривком з книги Повторення Закону 8:6-14 «6 І будеш виконувати заповіді Господа, Бога свого, щоб ходити Його дорогами, та щоб боятися Його, 7 бо Господь, Бог твій, уводить тебе до Краю хорошого, до Краю водних потоків, джерел та безодень, що виходять у долині й на горі, 8 до Краю пшениці, й ячменю, і винограду, і фіґи, і гранату, 9 до Краю оливкового дерева та меду, до Краю, де подостатком будеш їсти хліб, де не забракне нічого, до Краю, що каміння його залізо, а з його гір добуватимеш мідь. 10 І будеш ти їсти й наситишся, і поблагословиш Господа, Бога свого, у тім добрім Краї, що дав Він тобі. 11 Стережися, щоб не забув ти Господа, Бога свого, щоб не пильнувати Його заповідей, і законів Його, і постанов Його, що я сьогодні наказую тобі, 12 щоб, коли ти будеш їсти й наситишся, і добрі доми будуватимеш, і осядеш у них, 13 а худоба твоя велика та худоба твоя мала розмножиться, і срібло та золото розмножаться тобі, і все, що твоє, розмножиться, 14 то щоб не загордилося серце твоє, і щоб не забув ти Господа, Бога свого, що вивів тебе з єгипетського краю, з дому рабства, 15 що веде тебе цією великою пустинею, яка збуджує страх, де вуж, сараф, і скорпіон, і висохла земля, де немає води; що Він випроваджує тобі воду з крем’яної скелі…»

- 200 запитань до Духа Пророцтва.

106. Що відбувається у нашому житті під впливом Святого Духа?

107. Дух Святий — особа?

108. Наскільки важлива робота Христа сьогодні?

- Анонси подій.

Скачать PDF166 downloads