Опубликовано Окт 26, 2014 кат.: Газеты

Християнська газета Голос надії № 120

У цьому номері християнської газети Голос надії № 120 Ви можете прочитати наступні статті:

- ТЕМА НОМЕРА. «Зона відчуження» проти синдрому ізоляції

Згорани. 10-14 липня 2014 року. Практично протягом усього часу проведення слідопитського табору з неба падає вода. До бою проти підтоплення стають не тільки учасники того табору, а й молодь, яка приїхала завчасно, щоб досконаліше підготуватися до «Зони відчуження». Усі вони — ліквідатори наслідків гріха у дії.

- ПОДІЇ КОНФЕРЕНЦІЇ:

* У Львові відбувся VIII з’їзд Західної конференції Церкви Адвентистів Сьомого Дня.

* На Барвінку завершилась євангельська програма

* Молодь покорила нову вершину

* У Рокитному відбулось хрещення

- ІСТОРІЯ ЦЕРКВИ. Літописна оповідь про проповідь апостола Андрія на території Скіфії: факти і здогадки

Джерела раннього християнства вказують на факт проповідницької діяльності апостола Андрія, учня Ісуса Христа, на території українських земель. Про це повідомляє і легенда про Андрія, записана в «Повісті минулих літ».

- ЖИВА ВІРА. Таке буває нечасто

«Керівник групи літературних євангелістів у Західній конференції Федір Полегенько якось зазначив: «Досвідів немає лише у того, хто не прожив день з Господом». Це слушне висловлювання. Тільки той, хто постійно живе з Богом досвідів має безліч.

- ВІДПОВІДЬ ПАСТОРА.

Запитує Павло: «Рослинний світ був створений на третій день, а сонце, необхідне для фотосинтезу… на четвертий. Невже ви справді вважаєте, що сонце та інші зірки були створені ПІСЛЯ рослин на Землі? Якщо один день 24 години, як тоді величезні ящери встигли розмножитися у величезній кількості, потім вимерти на всій планеті всього за 24 години?»

- 200 запитань до Духа Пророцтва.

121. Як буде зростати Церква у міру наближення до кінця?

122. Коли народ Божий залишить міста та села?

123. Чи буде смерть свідчити на користь істини під час скорботи?

- Анонси подій.

Скачать PDF91 downloads

(Ключові слова: Голос надії № 120, християнська газета, новини церкви, скачати, читати онлайн, християнська періодика, Дух пророчества, лутературні євангелисти, динозаври, апостол Андрій, скіфи)