Опубликовано Ноя 16, 2014 кат.: Газеты

Християнська газета Голос надії № 121

Жовтень 2014

У цьому номері християнської газети Голос надії № 121 Ви можете прочитати наступні статті:

- ТЕМА НОМЕРА. У Луцьку відбувся незвичайний «УРОК»

У ігровій формі 30 серпня діти вчились разом з казковими персонажами бути ввічливими у різних життєвих ситуаціях. Одним з улюблених уроків дітей є малювання, де вони працювали у команді. Малювали веселих тваринок.

- ПОДІЇ КОНФЕРЕНЦІЇ:

* У Луцьку школярів спорядили до школи.

* Благовісники відвідали Берестя та Дубровицю

* Музика може грати навіть «На лаві»

* Сімейні служіння відбулися в Дубно

* Словом і ділом відзначили церкву у Ковелі

- ЖИВА ВІРА. Досвід почутої молитви. Перше моє випробування на довіру.

Спочатку Бог подарував нам з дружиною сина а потім дочку. І ось, маленька Віточка, десь в півтора роки тяжко захворіла. Дружина лежала з нею в районній лікарні в окремій палаті для важко хворих. Жодні ліки, крапельниці — нічого не допомагало. Лікарі не могли встановити правильний діагноз…

- ТАК ПРОМОВЛЯЄ БІБЛІЯ. Книга Йова: чому Бог допускає страждання?

Алілуя! Прославте Господа! — Ось, що означає це слово в перекладі з івриту: «Прославте Господа!» Це — древнє поняття. Вперше воно прозвучало з вуст Давида за 1000 років до н.е. Коли Давид писав свої хвалебні гімни, які співалися в Єрусалимському храмі. Він їх так і назвав: «Алилуя! Прославте Господа!»

- ІСТОРІЯ ЦЕРКВИ. Проповідь Благої вістки серед скіфів Причорномор’я на початку нашої ери

Джерела раннього християнства вказують на факт проповідницької діяльності апостола Андрія, учня Ісуса Христа, на території українських земель. Про це повідомляє і легенда про Андрія, записана в «Повісті минулих літ».

- ВІДПОВІДЬ ПАСТОРА.

У попередніх статтях ми дослідили історію апостола Андрія та його учнів. Ми виявили, що факт їх приходу на наші землі з метою проповідувати Радісну Звістку про спасіння в Ісусі Христі є досить реальним. Про це свідчать багато істориків Церкви перших століть нашої ери. Чому ж апостоли залишали свої затишні будинки і проводили життя в місіонерських подорожах у далеких невідомих для них землях?

- ОСОБЛИВА ДУМКА. Угорський «Конгрес без кордонів» 2014

6 вересня 2014 року на Закарпатті знов відбувся Угорський конгрес під назвою «Конгрес без кордонів». Цього разу він був вперше проведений у громаді «Еммануїл» у місті Мукачево.

- 200 запитань до Духа Пророцтва.

121. Чим керуються ангели ?

122. Чи брали ангели участь у складанні плану спасіння?

123. 123. Що ангели пропонували зробити для людини?

- Анонси подій.

Скачать PDF142 downloads

(Ключові слова: Голос надії № 121, християнська газета, новини церкви, скачати, читати онлайн, християнська періодика, Дух пророчества, ангели, відповіді пастора, історія, молитва, християнство)