Опубликовано Фев 1, 2014 кат.: Газеты

Христианская газета «Світло твого життя» № 1 (2014)

Читайте в номере христианской газеты «Світло твого життя»:

- Чого сподіваємося від року прийдешнього…

Людям властиво сподіватися на краще і особливо це відчувається з приходом нового року. Для багатьох із нас це привід будувати плани, мріяти, загадувати бажання і очікувати на те, що завтрашній день буде кращим і світлішим за сьогоднішній. А загадування бажання дає нам ще одну надію – а раптом збудеться?

- Народився вам Спаситель

Чому народження Ісуса Христа продовжує радувати людей ось уже третє тисячоліття? Чому воно зігріває серця людей різних країн та національностей? Чому народження однієї Дитини стало таким близьким відразу для усіх народів і на всі часи?

- А що таке життя?

З кожним прожитим роком ми помічаємо дедалі більше, що час летить невпинно, а разом з ним проходить і наше життя. Ставлення до нього є дуже неоднозначним. Хтось радіє за кожну мить життя, хтось нарікає на свою важку долю, а хтось бездумно розтринькує свої дні, не знаючи, заради чого варто жити. Чи замислювалися ви, в чому полягає зміст вашого життя? Можливо, зараз поштовхом до цього стане шведська казкапритча. Послухаймо!

- Факти про нас.

- Иногда стоит послушаться ребенка.

Только ленивые и недалекие люди считают, что знают все. Можно научиться чему-либо даже от людей, от которых, казалось бы, нечего взять.

- Розклад дня відкриває очі на деякі речі.

- Що ми збираємося осягнути в цьому році?

Розпочинаючи новий етап в житті, люди завжди очікують чогось незвичайного, чи не так? Чого ж ти очікуєш від уже розпочатого, нового, 2014 року? Чи є в тебе бажання змінити на краще своє життя?

- Убивці нашого часу.

Час в який живемо є особливим. За останні півстоліття відбулось більше змін ніж за усю історію людства. Техніка сьогодні виконує 80% людської праці, але часу в людей чомусь не вистачає, його стає все менш і менш. Іноді здається, що роки пробігають мовби місяці. Ніби недавно почав жити, а дивишся – вже прожив половину життя, і хочеться багато чого встигнути зробити. Час, найцінніше що маємо, але як часто ми його використовуємо не продуктивно.

- Вперед до мети

Життя – це ніби забіг на якусь дистанцію. Тут є фініш, є переможці і, нажаль, переможені.

- Особистий план студента.

Нашу прекрасну планету, людину, все живе й неживе Господь створив за Своїм планом. Також життя, служіння, смерть і воскресіння Ісуса називають Планом спасіння людства.

- Плани, плани, плани…

Ось і настав ще один рік у нашому житті. А разом з ним,- ми починаємо будувати плани на майбутнє. Ставимо перед собою цілі, і намагаємось їх досягнути, з надією на краще майбутнє. І в цьому нічого поганого нема, на перший погляд. Але Слово Боже, через вуста апостола Якова застерігає нас: « А ну тепер ви, що говорите: Сьогодні чи взавтра ми підем у те чи те місто, і там рік проживемо, та будемо торгувати й заробляти, ви, що не відаєте, що трапиться взавтра, яке ваше життя? Бо це пара, що на хвильку з’являється, а потім зникає!… Замість того, щоб вам говорити: Як схоче Господь та будемо живі, то зробимо це або те. А тепер ви хвалитеся в своїх гордощах, лиха всяка подібна хвальба!» (Якова 4:13-16 ).

- Входит ли вечная жизнь в ваши планы?

Конец года. Покрывая все белоснежной пеленой, тихо падает снег. Наступает вечер, и в домах начинает зажигаться свет. Город стает похожим на новогоднюю елку, украшенную горящими огоньками.

- Точка зрения христианина.

Одной из главных причин умственного невежества и нравственной ограниченности является неумение сосредоточиться на достойных целях. Ленивый, праздный человек становится легкой добычей дьявола. Именно на ослабленном организме укореняется грибок. Многие люди не понимают истинной цели жизни и под влиянием вынашиваемых заблуждений жертвуют всем, что является действительно ценным.

- Суперціль

Спортсмени-лучники знають що попадання в ціль залежить від якостей стріли: вага, довжина, геометрія, наскільки добре вона збалансована, відполірована, якість лаку, аеродинаміка наконечника та оперення… Однак, окрім усього цього потрібно ще й вибрати вірну ціль.

Скачать PDF 243 downloads