Опубликовано Ноя 24, 2014 кат.: Газеты

Христианская газета Світло твого життя № 11 (2014)

Листопад (ноябрь) 2014

Читайте в номере христианской газеты Світло твого життя № 11 (2014):

- Що сіємо, те й жнемо або Один із Божих абсолютних законів

Ось і закінчується черговий рік… Традиційно це пора, коли підводяться підсумки досягнутого або втраченого, аналізуються причини успіхів чи невдач. Для землероба це ще також нагода переконатися, наскільки якісним було посіяне зерно і чи не варто подумати про впровадження кращих, більш урожайних сортів.

- Знання-насіння – жнива-екзамени

Осінь – час жнив. І люди збирають плоди того, що сіяли і за чим доглядали впродовж місяців, радіючи результатам своєї праці. Це приносить їм задоволення і щастя. Проте збір урожаю має ще й духовний зміст, котрий вказує на наше життя.

- «Спотворена реальність та як уникнути проходження лабіринту, йдучи у Вічність»

Чи задумувалися ви, який вплив на нашу свідомість несуть засоби масової інформації (ЗМІ)? Сьогодні я спробую пояснити, що ж хочуть нам нав’язати, показати та чому навчити «верхівки», що правлять світом та нашою державою.

- Слово про патріотизм

Зараз чомусь стало модно говорити про свою любов до України. Зараз на багатьох сторінках в соціальних мережах можна зустріти профілі з крутим словом «ПАТРІОТ». Але по суті, хто такий патріот України? Загальна відповідь – це той хто любить свою країну. І на цьому все закінчується. І тому сьогодні ми з вами поговоримо про цей феномен. Про патріотизм і любов до України. Навіть більше, про те, хто такий патріот.

- Что мы сеем?

Приоритет миссии – истина для настоящего времени

- Роздуми про ще один із Божих абсолютних законів

Біблійний закон сіяння і жнив став настільки популярним, що у мові багатьох народів набув значення прислів’я. Чи не тому це сталося, що людині завжди кортіло приспати свою совість нереалістичними сподіваннями

- Посев и жатва

Книга природы одна из мудрейших книг на земле. Всматриваясь в огромный океан ее знаний, в какой-то мере начинаешь понимать, насколько величественен наш Творец природы и какими мудрыми и неоспоримыми являются Его законы.

- Вибери життя

Здається, немає такої людини, яка б не хотіла жити довго, щасливо, повноцінно, без болю, страждань і хвороб. Але, на жаль, в нашому світі ми бачимо зовсім іншу картину: з кожним роком люди все більше страждають від різноманітних хвороб, з’являються нові недуги, про які людство не знало ще кілька десятиліть тому, а смертність зростає з кожним роком, не дивлячись на високий рівень медицини і розвиток науки.

- Плоди байдужості

Не потрібно бути професійним агрономом, щоб зрозуміти, що даремно чекати на врожай пшениці, якщо поле рясно засіяне кукурудзою. Сівба певного виду насіння передбачає збір відповідного врожаю. Цей важливий сільськогосподарський принцип діє і в нашому повсякденному житті.

- Парадоксы цивилизации

Человек всегда стремился к тому, чтобы экономить время и силы. Но, как вы понимаете, время вообще-то экономить невозможно, оно течет равно одинаково и зимой и летом, ночью и днем. Но мы можем за один и тот же отрезок времени сделать больше работы и таким образом «сэкономить время».

- Як Бог навчає нас через птахів?

Природа – це неписана книга про Бога. Дивлячись на світ флори та фауни і ті чудеса, які існують в них, ми бачимо мудрий задум Творця. Завжди природа підкоряється більше своєму Творцю, аніж людина. А скільки цінних уроків ми можемо взяти для себе споглядаючи на ріст рослин або життя тварин.

- Майдан і Біблія: якими очікуємо жнива?

Хороший господар знає: посієш зерно весною – восени збереш врожай. Звичайно, є плоди, яких і довше треба чекати. Ніхто з людей не любить чекати, однак мудрий Соломон наголосив «На все свій час». Для посіву насіння час зовсім не той, що для збору плодів і навпаки.

- Кожен вправі сіяти все, що забажає, але…

Після всесвітнього потопу Бог поклявся Ною, що «сіяння і жнива не припиняться». «Що посіє людина, те й пожне». Та чи усвідомлюємо ми взаємозв’язок? Нікому не вдасться втекти від своїх жнив, і ображатися нема на кого, адже це мої жнива. Кожен вправі сіяти все, що забажає, але не вправі очікувати, що отримає урожай, якого не сіяв. Ти можеш пожати лише те, що посіяв.

Скачать PDF240 downloads

Общая информация о христианской газете Світло твого життя № 11 (2014) – http://christperiodic.com/project/svitlo-zhittya

Читать онлайн предыдущие выпуски христианской газеты Світло твого життя № 11 (2014) – http://christperiodic.com/tag/svitlo-zhittya

На нашем сайте доступен для скачивания архив христианской газеты Світло твого життя № 11 (2014) — http://christperiodic.com/arhiv#sv_zh

(Ключевые слова: світло твого життя № 11 (2014), христианская газета, християнська газета, листопад 2014, посів, жатва, Біблія, майдан, цивілізація, байдужість, патріотизм, Україна)