Опубликовано Янв 26, 2015 кат.: Газеты

Христианская газета Світло твого життя № 12 (2014)

Декабрь (грудень) 2014

Скачать PDF124 downloads

Читайте в номере христианской газеты Світло твого життя № 12 (2014):

- «Що я можу знати? Що я повинен робити? На що я можу надіятися?» (Імануїл Кант)

- Необхідний мінімум знань про себе

Ми живемо в дивовижному світі, у часи, коли наукові відкриття вже стали майже щоденним явищем. Люди гордяться своїми винаходами, отримують Нобелівські премії. Проте найвеличнішим з усіх створінь є сама людина, чудовий механізм, точний і ефективний.

- Біблія відкриває найголовніше знання

- Бог не мовчить

«Бо не чинить нічого Господь Бог, не виявивши таємниці Своєї Своїм рабам пророкам» (Біблія, Книга пророка Амоса 3:7)

- Першочергове знання № 1

Якщо ми є справжніми християнами, то мусимо також бути й учнями Христа. Наш Учитель запрошує нас: «…навчіться від Мене, бо Я тихий і серцем покірливий, і знайдете спокій душам своїм». А вже після науки: «…ідіть, і навчіть усі народи, христячи їх в Ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа, навчаючи їх зберігати все те, що Я вам заповів».

- Мислення та тривалість життя

- Екзамен життя

Якщо ви маєте якусь техніку (машину, мотоцикл чи моторолер), вам доводилося складати екзамен в автошколі, на якому серед безлічі запропонованих відповідей необхідно було вибрати лише одну, але вірну відповідь. Подібні іспити кожному з нас доводиться складати в житті.

- Усім робімо добро

- На що я можу надіятися?

Смерть є невід’ємною частиною нашого існування. Вона – непрошений гість. Перед нею всі рівні. Усі бачать у ній свого недруга. Багато хто не хоче помирати і не хоче, щоб пішли з життя близькі люди. Ця проблема ще кілька тисячоліть тому хвилювала праведного Іова: «Як помре чоловік, то чи він оживе?» (Іова 14:14).

- Необхідні зміи!

Якщо ви запитаєте ваших знайомих: «Скажіть, чи все у вашому житті в належному порядку?», – то, скоріше за все, почуєте визнання: «Та де там усе в порядку! Багато чого треба було б змінити!» Усвідомлюючи потребу в позитивних змінах ви час від часу приймаєте рішення: далі так не повинно бути, треба щось робити! Ось у тому і в тому я повинен змінити все на краще!

 

Общая информация о христианской газете Світло твого життя № 12 (2014) – http://christperiodic.com/project/svitlo-zhittya

Читать онлайн предыдущие выпуски христианской газеты Світло твого життя № 12 (2014) – http://christperiodic.com/tag/svitlo-zhittya

На нашем сайте доступен для скачивания архив христианской газеты Світло твого життя № 12 (2014) — http://christperiodic.com/arhiv#sv_zh

(Ключевые слова: світло твого життя № 12 (2014), христианская газета, християнська газета, знания, мышление, экзамены, жизнь, надежда, изменения)