Опубликовано Фев 21, 2015 кат.: Газеты

Христианская газета Світло твого життя № 2 (2015)

Февраль (лютий) 2015

 

Скачать PDF266 downloads

Читайте в номере христианской газеты Світло твого життя № 2 (2015):

- Улюблений інструмент людства – граблі.

Кожен із нас може згадати свої власні «граблі життя», на які неодноразово доводилося наступати. Здавалося б, вже достатньо надивилися на чиїсь помилки і після цього маємо достатньо розуму, щоб їх не повторювати. Та бувало часом, поки я задоволено розмірковував який я спритний та розумний на фоні інших невдах, раптом і не вчувся, як натрапив на ті ж граблі. Правда, знайома картина?

- Біль є сигналом

- Цивільний шлюб – чергові граблі

- Почему люди кричат?

- Як не наступати на граблі, на які стають 600 мільйонів людей?

Часто можна почути, як люди, котрі часто хворіють, скаржаться на погану генетику, мовляв, це я від предків отримав погану спадковість. Але не будемо забувати, що погана генетика є причиною лише 10% усіх можливих негативних змін у нашому здоров’ї, а повноцінне життя без болю та хвороб на 70 % залежить від самої людини, тобто від способу життя, який вона обирає.

- Егоїзм

Звідки ж береться гордість? Відповідь на це запитання знаходимо в Євангелії від Марка в 7 розділі: «…бо зсередини серця людини виходять злі помисли, перелюб, розпуста, вбивство, гордість, богозневага…»

- Моє власне «я» може бути небезпечним

- Вихід із замкнутого кола

- Настоящий мужской разговор

- Политические кумиры

- Безкоштовний сир

Кажуть, що грошей забагато не буває, і що вони то починають закінчуватися, то закінчують починатися

- Вчать граблі історії

- Кодекс моральності

- Хто не знає минулого, той не має майбутнього

 

Общая информация о христианской газете Світло твого життя № 2 (2015) – http://christperiodic.com/project/svitlo-zhittya

Читать онлайн предыдущие выпуски христианской газеты Світло твого життя № 2 (2015) – http://christperiodic.com/tag/svitlo-zhittya

На нашем сайте доступен для скачивания архив христианской газеты Світло твого життя № 2 (2015) — http://christperiodic.com/arhiv#sv_zh

(Ключевые слова: світло твого життя № 2 (2015), христианская газета, християнська газета, мораль, кумир, грабли, эгоизм, гражданский брак, боль, сигнал)