Опубликовано Мар 19, 2014 кат.: Газеты

Христианская газета «Світло твого життя» № 2 (2014)

Читайте в номере христианской газеты «Світло твого життя»:

- ЯКИМ БУДЕ НАШ ВИБІР?

Якось вчитель-психолог вирішив провести незвичайний експеримент в одному з класів початкової школи. Маючи для цього відповідне фінансове забезпечення, він запропонував дітям зробити наступний вибір: вони можуть отримати 10 доларів зараз, або 10.000 доларів – після закінчення школи. Кожен з них мав написати на аркуші паперу своє прізвище та суму яку, він обирає.

- Куди їдемо?

Напевно, ви чули притчу про п’яного чоловіка, який увійшовши в автобус, почав чіплятися до пасажирів з одним запитанням: «Куди я їду?» Усі ухилялися від відповіді і мовчали. Але ось одна жінка, спостерігаючи його поведінку, відповіла йому: «Ви їдете в пекло!». П’яний пасажир закричав водієві: «Зупини негайно, я сів не в той автобус!».

- Я выбираю здоровье

Кто из нас ни разу в жизни не болел? Да, наверное нет такого счастливчика. Все мы рождаемся, живем, болеем, и умираем. Очень древняя пословица гласит: «Самый драгоценный подарок от Бога это любовь и здоровье. Если люди не научатся ценить этот дар, они никогда не проживут эту жизнь с пользой».

- Чому приваблює тимчасове?

Гадаю, багатьом із нас знайома така ситуація: вважаючи якусь річ або подію тимчасовими, згодом ми змушені були визнати її постійність. Наприклад, влаштовуючись на роботу, ви планували попрацювати там невеликий термін, поки не знайдете для себе кращий варіант. Але обставини склалися таким чином, що довелося залишитись на цьому місці на досить тривалий термін. Або переїхавши до іншої місцевості, ви оселились у приміщенні, яке планували от-от змінити, але воно так припало вам до душі, що не хотілось уже нікуди звідти виїжджати. З цього приводу в народі навіть з’явилась приказка: «Немає нічого більш постійного, ніж тимчасове». Це явище важко пояснити, але воно стало невід’ємною частиною життя кожного з нас.

- Хоч мій вибір служити Богу не є популярним…

Чи замислювалися ви, друзі, яким би могло бути життя для кожного з нас без Бога? Пропоную задуматися. Мабуть… егоїстичним, скупим, ненависним, сповненим суєти, страху, без справжнього щастя, щирого сміху, без змоги дарувати близьким любов…

- Переваги вічного над тимчасовим

Сьогодні живемо у світі, який постійно змінюється. В ньому немає нічого постійного, вічного. Ми більше часу витрачаємо на розмови про хвороби, екологічні проблеми та інші суспільні недоліки, ніж на те, як їх вирішити. І навіть вже тоді, коли беремося за усунення наших життєвих негараздів, забуваємо, що Бог вклав у людину вічні прагнення, які не можуть бути задоволені тимчасовими речами або цілями.

- Головка чеснока – здоровье сполна

Не важно, какое у вас отношение к чесноку, но этот продукт очень важен не только в кулинарии, но и для здоровья человека. Чеснок является природным антибиотиком, который убивает бактерии и в то же время благоприятно влияет на человеческий организм. К примеру, селен, который в большом количестве находится в чесноке, оказывает омолаживающее действие.

- Всему своё время

Многие слышали в своей жизни фразу «всему свое время». Люди часто произносят ее, чтобы показать, что есть вещи в жизни, которых нужно ждать. И эти вещи рано или поздно возникают в нашей жизни, тем самым подтверждая крылатое выражение, что действительно всему свое время. Многие не подозревают, что это выражение имеет глубокие корни. Более двух с половиной тысячелетий прошло с того времени, когда оно было написано в библейской книге Екклесиаста. В его книге, которая чудесным образом сохранилась до нашего времени, мы читаем «Всему свое время, и время всякой вещи под небом» (Екклесиаст 3:1). Из этого можно сделать вывод, что есть время взрослеть, и есть время стареть, есть время учиться, и есть время отдыхать, есть время зарабатывать деньги, и есть время любить и создавать семью.

- Молодість – перевага і ризик

Молодість, напевно, найкраща пора у житті людини. Та вона така швидкоплинна, а зробити треба так багато: здобути освіту, знайти роботу, створити сім’ю, здійснити мрії. І хоч якими б важливими не були ці питання, це все тимчасове. Юність пройде, сили зрадять людині, й вона вже стоїть на порозі старості.

- Не кожну релігійність визнає Христос

У суспільстві, в якому ми жи- в емо, є багато релігій, і кожна з них стверджує, що вона правдива і веде до Бога. Популярною є й така думка: «Кожна релігія навчає лише добра і своєю особливою дорогою веде людину до Бога». Або схожа думка: «Неважливо, якою дорогою йде людина, – зрештою всі дороги приведуть її до Бога». Багатьом людям вигідна така позиція та служить вагомою мотивацією їхніх думок, намірів та вчинків. Проте християнина, напевно, буде цікавити, що про це думає Христос?

- Царство Боже і Закон любові

Цю історію мені розповів мій друг. Декілька років тому разом зі своєї дружиною вони поїхали відпочивати в одну з мусульманських країн. Місцеві закони відрізнялися від європейських. Ще на кордоні, коли вони проходили митницю, їх попередили, щоб вони звернули увагу на деякі речі, які є недозволеними в їхній країні. Було декілька заборон, але одна з них була такою: жінкам-туристкам заборонялося ходити по місту в шортах, міні-спідницях і відвертих кофтинах. І ось, одного разу вони вдвох вийшли з готелю і забули про попередження. Що було далі? Люди відверталися від них, водії сигналили і крутили пальцем біля скроні. Пройшовши кілька метрів вони зрозуміли свою помилку і негайно повернулися до готелю, бо в тій країні за порушення цього закону можна «заробити» депортацію.

- Я вибираю найкращу пропозицію

Усім відомо, що немає більшого задоволення, як займатися улюбленою справою, робити те, що в тебе виходить найкраще. На жаль, обставини сьогодні такі, що часом змушений займатися роботою, яку назвати улюбленою не доводиться, бо ж потрібно якось виживати. Ось і працюємо, з надією на те, що можливо з часом випаде нагода для кращої роботи.

- Пропозиція, яка може влаштувати кожного

Кожен день ми визначаємо власне майбутнє своїми рішеннями, словами і діями.

Скачать PDF353 downloads