Опубликовано Мар 25, 2014 кат.: Газеты

Христианская газета «Світло твого життя» № 3 (2014)

Читайте в номере христианской газеты «Світло твого життя»:

- Рецепти сімейної злагоди

Неодноразово багато хто з нас був присутнім на хвилюючій урочистості вінчання. Молоді, під звучання знайомої мелодії Мендельсона, зі своїми обранцями прямують до вівтаря, передчуваючи щастя. Подібно як і багато поколінь до них, вони дають одне одному обітницю вічної вірності повторюючи слідом за служителем церкви: «Тільки смерть розлучить нас». А під час проголошення слів «Тож, що Бог спарував, людина нехай не розлучує» вони ще міцніше стискають руки одне одного.

- Психологічні потреби слабкої статі

Гармонійний баланс у родині пролягає через знання психологічних особливостей один одного. Наразі на порядок денний винесемо потреби слабкої статі, їх задоволення – це необхідна і достатня умова життєрадісної сім’ї в цілому.

- Психологічні потреби сильної статі

Щоб коханий у шлюбі не перетворився на черствого і невдячного мовчуна, дружині слід знати його психологічні потреби як захисника, годувальника і священика своєї сім’ї. «Де жінки тільки горшки пильнують, там у хаті нелад і непорядки панують», застерігали з цього приводу ще здавна.

- Чому Єва з ребра

Читаючи перші розділи Біблії, в яких описується сцена творіння, у багатьох виникає питання: А чому Бог створив жінку з ребра? Після створення Адама Бог сказав: «Не добре, щоб бути чоловіку самотнім. Створю йому поміч, подібну до нього» (Буття 2:18). «І вчинив Господь Бог, що на Адама спав міцний сон, – і заснув він. І Він узяв одне з ребер його, і тілом закрив його місце. І перетворив Господь Бог те ребро, що взяв із Адама, на жінку, і привів її до Адама. І промовив Адам: «Оце тепер вона – кість від костей моїх, і тіло від тіла мого. Вона жінкою буде зватися, бо взята вона з чоловіка. Покине тому чоловік свого батька та матір свою, та й пристане до жінки своєї, – і стануть вони одним тілом»» (вірші 21-24).

- Мне очень повезло со свекровью

Мне даже и не хочется маму Женю называть свекровью. Сколько буду жить, буду помнить её мудрые тактичные советы, её отзывчивость. Помню, как однажды летом мы всей семьёй гостили у свекрови. Ни в огороде, ни во дворе не было заборов, и всё, что делалось во дворе, было видно и слышно и с одной стороны, и с другой.

- Жива історія про гаряче вугілля

- Ознаки щасливої сім’ї

Будь-яка людина бажає, щоб її сім’я була щасливою. А що це означає? Мабуть, найбільш проста ознака сімейного щастя – коли хочеться йти додому, коли в сім’ю тягне, коли в ній знаходиш радість. Дехто вважає, що для цього достатньо, щоб у домі був комфорт, затишок. Безперечно, затишок – це приємно. Але ж буває, що і в золотій клітці пташка не співає… Кожна людина шукає в домі скоріше за все хорошу атмосферу, А в чому ж вони виражаються, ці добрі стосунки?

- Щоб старість не була тягарем…

«Першу половину життя людина заробляє хвороби, а другу намагається від них позбутися»

- Из записок императрицы Александры Фёдоровны о смысле семьи (1899 г.)

Cмысл супружества в том, чтобы приносить радость. Подразумевается, что супружеская жизнь – жизнь самая счастливая, полная, богатая. Это установление Господа о совершенстве.

- Не чини перелюбу

Сьома заповідь Закону Божого говорить: «Не чини перелюбу» (Вихід 20:14). Так коротко й так просто Бог говорить про те, якими повинні бути відносини між чоловіком і жінкою. Але, якщо ми подивимося навколо, то можна легко помітити, як безжалісно зневажається ця заповідь. І, напевно, немає іншої такої заповіді, у порушенні якої багато хто з людей справді не бачать зла. Вони називають це вільними відносинами вільних людей.

- Притча про сімейне щастя

В одному невеличкому містечку живуть по сусідству дві сім’ї. В одній з них подружжя постійно свариться, звинувачуючи одне одного у всіх бідах, а в другій сім’ї любов, мир та злагода. Дивується норовлива господиня щастю сусідів. Заздрить. Каже чоловікові:

- Щасливий шлюб – це реальність

Кожен з нас мріє про це. Прагне до цього і бажає всім серцем. Вступаючи в шлюб, ніхто й подумати не може інакше. Навіщо ж тоді одружуватися?

Скачать PDF165 downloads