Опубликовано Апр 16, 2014 кат.: Газеты

Христианская газета Світло твого життя № 4 (2014)

Читайте в номере христианской газеты Світло твого життя № 4 (2014):

- Війна і мир.

«Ніхто не є настільки безумним, щоб віддати перевагу війні замість миру». Цей вислів Геродота здається спростованим усім ходом всесвітньої історії, яка безперервно влаштовувала військові демонстрації в її різноманітних формах. Війни між імперіями, між націями, громадянські війни, публічні та приватні, ідеологічні війни і комерційні, війни священні і світські, тотальні і локальні, гарячі і холодні…

- Заколот в раю. Осиротілі діти. Плачуть вдови. Змучені війною народи. Якщо Бог – це любов, тоді чому Його діти страждають?

Тисячі розбитих сердець у всьому світі з болем і гнівом запитують: «Чому так, Господи? Якщо Ти насправді любиш нас, то чому не зарадиш? Якщо Ти всемогутній, то чому не зупиниш наші страждання?» Болісні питання, що заслуговують щирої і обґрунтованої відповіді. Її ми знайдемо в Одкровенні, останній біблійній книзі.

- Ефективний засіб від гордощів

За часів свого земного служіння Христос безпосередньо стикався з різного роду конфліктами. Неодноразово Він бачив як навіть Його власні учні сперечалися між собою. Основною причиною їхніх суперечок було питання влади, хто з них більший. Вони не зауважили, що подібне егоїстичне бажання володарювати над іншими свого часу призвело до вселенського конфлікту, який виник ще на небесах через падшого ангела.

- Война на небе и ее последствия на Земле

Когда мы слышим слово «война», у нас возникают разные ассоциации. Большинство из них являются негативными. Скорее всего, мы представим себе кровь, изувеченные тела, выстрелы и солдат. И это естественно, потому что любая война приносит разрушения, большое количество смертей, насилие, и уничтожение. Весть о войне никогда не приносит радости, она всегда наводит ужас, печаль и страх.

- Війна і мир у сім’ї та мрії маленької дівчинки

Коли я була маленька, кожен вечір перед тим як заснути, я довго мріяла. Можу стверджувати, що на той час це був досить сильний стабілізуючий фактор мого духовного життя. Віддаючись своїм мріям, цілковито знаходячись у їхньому полоні, я отримувала спокій, щастя і бажання жити далі.

- Вбивці, які не відповідають перед законом…

«Цей світ чудовий, але не забути б мені повернутися» (брати Стругацькі)

- Бунтівна планета

Іноді здається, що наше життя супроводжує постійно якась боротьба. Боремося за свої права, відстоюємо свою гідність, вступаємося за інших і, зрештою, ще й доводиться боротися з самим собою, зі своїми звичками. Звідси випливає дуже суттєве запитання: «Чому?»

- Вторжение из космоса

Сегодня вероятность в торжения с космических далей уже не воспринимается как жанр научной фантастики и принимает вид серьезной дискуссии.

- Як зберегти мир?

Часто, здається, ніби всі життєві обставини складаються таким чином, щоб ми не мали спокою в серці. Собака гавкає, діти б’ються, ти застряг у заторі, попутно слухаєш, як ЗМІ прогнозують воєнне втручання сусідньої країни. Ого! Останнє це вже надто серйозно! Як можна мати мир посеред такого занепокоєння?

Скачать PDF267 downloads

Общая информация о христианской газете Світло твого життя № 4 (2014) – http://christperiodic.com/project/svitlo-zhittya

Читать онлайн предыдущие выпуски христианской газеты Світло твого життя № 4 (2014) – http://christperiodic.com/tag/svitlo-zhittya

На нашем сайте доступен для скачивания архив христианской газеты Світло твого життя № 4 (2014) — http://christperiodic.com/arhiv#sv_zh

(Использованные ключевые слова: світло твого життя № 4 (2014),христианская газета,християнська газета,війна і мир,почему страдают люди,бог есть любовь,бог и справедливость,молись за україну,апрель 2014)