Опубликовано Апр 18, 2015 кат.: Газеты

Христианская газета Світло твого життя № 5 (2015)

Май (Травень) 2015

Скачать PDF87 downloads

Читайте в номере христианской газеты Світло твого життя № 2 (2015):

- Зупинка – запорука успішного руху!

Дайте людині необхідне – і вона захоче зручностей. Забезпечте її зручностями – вона буде прагнути до розкоші. Озолотіть її розкішшю – вона почне зітхати за чимось вишуканим. Дозвольте їй отримувати вишукане – вона забажає безумств. Обдаруйте її усім, що вона забажає – вона буде скаржитися, що її обдурили, і що вона отримала не те, що хотіла. Ернест Хемінгуей.

- Досягнення успіху чи кар’єризм

Кожна людина має улюблену справу і хоче досягти у ній успіху. Це добре, коли людина розвивається, цілеспрямовано йде вперед і переживає кар’єрний ріст. Але небезпечно, коли вона піддається крайнощам і стає кар’єристом.

- Наукові відкриття і мораль

Вчені прямо чи опосередковано втягнуті в політичну чи військову історію людства. Так, Архімед під час 2-ої Пунічної війни організував інженерну оборону міста. Винайдені ним військові метальні машини протягом двох років стримували облогу Сіракуз римлянами. Архімеду також приписують спалення римського флоту направленими сонячним променями з допомогою увігнутих дзеркал. Однак згодом Сіракузи були захоплені римлянами, а Архімед був убитий.

- Індустрія, спрямована на красу

Всі люди хочуть виглядати гарними і женуться за модою. Та чи можливо її наздогнати? Чи все те, що ми бачимо на вітринах магазину, варте нашої уваги? А може, накопичення дорогих і водночас непотрібних речей, це одягання маски, яку варто зняти і залишатися собою?

- На першому місці

Якось у розмові з людиною, яка вважала себе непричетною до віри, був висловлений докір у бік віруючих людей, що вони критикують матеріалістів, а самі з матерією розлучитися не можуть, мають комфортабельні будинки, дорогі меблі та одяг, і на столах достатньо їжі. І виходить так, – зробив він висновок, – що і для християн матерія важливіша, ніж дух.

- Зупиніться, відпочиньте

Весна – пора відновлення сил. Сучасне життя вирує швидкими темпами, безліччю змін і вимагає від нас великої напруги. І це, поза сумнівом, відображається на здоров’ї.

- Невже лише холестерин? А що далі?

Довгий час медики вважали, що єдиною реальною причиною серцево-судинних захворювань є холестерин та жирна їжа. Та останні дослідження показали, що ці хвороби виникають внаслідок хронічного запалення стінок артерій. Якщо цього запалення немає, то холестерин не буде накопичуватися в судинах, а зможе вільно циркулювати в них. Отже, саме запалення викликає відкладання холестерину.

Общая информация о христианской газете Світло твого життя № 5 (2015) – http://christperiodic.com/project/svitlo-zhittya

Читать онлайн предыдущие выпуски христианской газеты Світло твого життя № 5 (2015) – http://christperiodic.com/tag/svitlo-zhittya

На нашем сайте доступен для скачивания архив христианской газеты Світло твого життя № 5 (2015) — http://christperiodic.com/arhiv#sv_zh

(Ключевые слова: світло твого життя № 5 (2015), христианская газета, християнська газета, спешка, карьеризм, холестирин, остановка, задуматься, индустрия, приоритет, красота)