Опубликовано Июн 3, 2014 кат.: Газеты

Христианская газета Світло твого життя № 5 (2014)

Травень (май) 2014

Читайте в номере христианской газеты Світло твого життя № 5 (2014):

- Невже застаріло милосердя?

Ми живемо в XXI столітті. Це час відкриттів і високих технологій, але його не можна назвати століттям високих почуттів, таких як милосердя, співчуття і бажання допомогти ближньому своєму.

- Байдужість

Байдуже ставлення… Байдужість… Що це таке? Звідки воно береться в людях? І якщо байдужість – це діагноз, то як його лікувати? Останнім часом байдужість – звичне слово. Ми часто чуємо про нього по телебаченню, радіо. Це стан людини, в якому вона не виявляє жодного інтересу до чого-небудь.

- Готовність служити

Один з найважливіших уроків, який пропонує нам життя, полягає в тому, що ми повинні завжди бути готовими ввійти у вічність. А для цього потрібно все обміркувати і дещо зробити.

- Блаженні милостиві

У своїй, так званій Нагірній проповіді, Христос казав: «Блаженні милостиві, бо помилувані вони будуть». Що означає бути милостивим? Це поняття визначається як доброзичливе, привітне ставлення до кого-небудь. Правда, при цьому слід уяснити, що милість це не тільки почуття, а насамперед – дія.

- Один из таксистов Нью-Йорка написал у себя на странице FB:

Я приехал по адресу и посигналил. Прождав несколько минут, я просигналил снова. Так как это должен был быть мой последний рейс, я думал о том, как уехать, но вместо этого я припарковал машину, подошел к двери и постучал… «Минуточку», ответил хрупкий, пожилой женский голос. Я слышал, как что-то тащили по полу.

- Христос закликає служити

Ми, часто роблячи ту чи іншу роботу, не задумуємося над тим, що, насправді, служимо. Взагалі як ми собі уявляємо – що таке служіння? Ніби нічого складного, робиш роботу, тобто служиш і отримуєш за це певну винагороду. І цей принцип є панівним в цьому світі. Але чи є він правильним? Нема нічого поганого в тім, що ми отримуємо винагороду за свої труди. Люди повинні заробляти гроші, щоб утримувати свої сім’ї, забезпечувати себе всім необхідним.

- Сила добра

Чим старша людина, тим менше здивування викликає у неї життя. У дитинстві усі відкриття ще попереду. Кожен новий день – це пригоди, пізнання, все нове, все в рожевому кольорі. Але чим більше людина осягає життя, тим важче бачити світлу його сторону. Ніхто не захищений від несправедливостей, труднощів та нещасть. З часом світ уже не здається настільки привабливим. А коли людина осмислить природу людського характеру і дійде висновку, що всі ми уражені однаковими вадами та недоліками – віра в людей починає гаснути. Людина, особливо останнім часом, дуже обережна, вона вважає, що людей треба тримати на відстані, вони можуть представляти небезпеку.

- Милосердна заповідь

Чи знаєте ви, що Десять Божих Заповідей, котрі регулюють наші взаємовідносини між нами й Богом, а також між нами й іншими людьми – містять у собі мотиви милосердя. Можливо до цих пір ви розглядали їх як накази чи заборони. Але це далеко не так. Кожна заповідь має спонукальну функцію, тобто вона у першу чергу дається не як заборона, а як заохочення. На жаль, не всі біблійні переклади вдало відтворюють цей спонукальний зміст заповідей. Та найкраще це вдалося Пантелеймону Кулішу в його українському перекладі Біблії.

- У країні добра

Вихованці Ужгородського Медико-соціального реабілітаційного центру «Дорога життя» щодня оточені щирістю, турботою та ласкою своїх педагогів.

- Выбирай слова

В давние времена отправил некий царь гонца к царю соседних земель. Гонец запоздал и, поспешно вбежав в тронный зал, задыхаясь от быстрой езды, начал излагать поручение своего владыки:

- Чему можно научиться в школе страданий?

Двадцать лет тому назад, находясь на грани развода, без крыши над головой, я стояла на улице с моей семилетней дочерью и семимесячным сыном. Я умоляла мера города о том, чтобы получить хотя бы маленькую комнатку в общежитии. Всякого пришлось в жизни испытать: и холод и голод, однако ответственность за жизнь детей никогда не покидала меня. Во всех моих действиях всегда присутствовало сознание того, что есть Тот, который даровал жизнь детям и, несмотря на обстоятельства, обязательно придется дать отчет за них.

- Ланцюгова реакція доброти

Якось двом чоловікам вдалося проникнути в універсальний магазин, коли там вже закінчився робочий час. Вони пробули там рівно стільки, щоб встигнути здійснити свої наміри, а потім непомітно зникли.

Скачать PDF353 downloads

Общая информация о христианской газете Світло твого життя № 5 (2014) – http://christperiodic.com/project/svitlo-zhittya

Читать онлайн предыдущие выпуски христианской газеты Світло твого життя № 5 (2014) – http://christperiodic.com/tag/svitlo-zhittya

На нашем сайте доступен для скачивания архив христианской газеты Світло твого життя № 5 (2014) — http://christperiodic.com/arhiv#sv_zh

(Использованные ключевые слова: світло твого життя № 5 (2014), христианская газета, християнська газета, май 2014, доброта, милосердие, готовность служить, жизненные истории, таксист из Нью-Йорка, сила добра, )