Опубликовано Июн 14, 2015 кат.: Газеты

Христианская газета Світло твого життя № 54

Июнь (Червень) №6 2015

 

Скачать PDF243 downloads

Читайте в номере христианской газеты Світло твого життя № 54:

- Хто ми і що нас чекає?

Людське тіло приголомшує загадками і можливостями. Лікарі й учені не перестають дивуватися його унікальними і неймовірно складними пристроями. Навіть на перший погляд звичайні явища і звичні нам частини тіла приховують в собі дивні факти та пояснення. Тіло людини є неймовірно складною і заплутаною системою, яка досі збиває з пантелику лікарів, дослідників, незважаючи на тисячі років медичних знань. Тому цілком закономірно, що навіть звичайні функції організму можуть нас здивувати.

- Хто я?

Кілька років тому я прочитав історію про одного філософа, що, занурившись у роздуми, йшов вулицею. Ненароком він зіштовхнувся з чоловіком, який, розсердившись, крикнув: «Дивись куди йдеш! Ти що про себе думаєш, і, взагалі, хто ти такий?» На це філософ спокійно відповів: «Я б і сам хотів знати, хто я». Цікаве питання: хто я?

- Для чого ми живемо?

Мабуть, кожен із нас, замислюючись над питанням свого існування у світі, подумки починає аналізувати свої справи та їхні мотиви. А й справді, для чого ми живемо? Можна скільки завгодно уникати цього запитання, займатися марнотратством, але рано чи пізно настає момент, коли хочеться знайти відповідь на ще одне запитання, що закономірно випливає з першого: а чи не проходить моє життя даремно?

- Иммунная система

Человек вспоминает об иммунитете, когда ухудшается его самочувствие, он заболевает. Окружающие сочувственно говорят: «Ослаблен иммунитет». Что же это такое? Как он устроен, как работает? Почему от него настолько зависит наше самочувствие? Что нужно сделать, чтоб его укрепить?

- И багато інших цікавих  статей.

 

Общая информация о христианской газете Світло твого життя № 54 – http://christperiodic.com/project/svitlo-zhittya

Читать онлайн предыдущие выпуски христианской газеты Світло твого життя № 54 – http://christperiodic.com/tag/svitlo-zhittya

На нашем сайте доступен для скачивания архив христианской газеты Світло твого життя № 54 — http://christperiodic.com/arhiv#sv_zh

(Ключевые слова: світло твого життя № 54, христианская газета, християнська газета, иммунитет, происхождение, конец, смысл жизни, итог, ухудшение, образ Божий)