Опубликовано Авг 7, 2015 кат.: Газеты

Христианская газета Світло твого життя № 55

Скачать PDF101 downloads

Читайте в номере христианской газеты Світло твого життя № 55:

- Хочете бути здоровими?

Кожен з нас хоче виглядати добре, і приємно коли ваша зовнішність справляє гарне враження. Для цього ми повинні бути здоровими, повними сил і мати гарний вигляд. Та, на жаль, у нашому гріховному світі зустріти цілком здорову людину дуже важко.

- Хвороби за вибором

Останнім часом у світових новинах багато говорилося про неінфекційних захворюваннях. викликаного зростанням кількості неінфекційні захворювання.

- Цілюща волога без калорій

У Божому світі багато чудес. Ми до них звикли настільки, що навіть не помічаємо. Одне з таких дивовижних чудес – вода. З нею ми маємо справу щодня, наше життя без неї немислиме.

- Заходи зміцнення імунітету

За останній час ми помічаємо, що простудні захворювання втратили свою сезонність. Раніше спалахи епідемій спостерігалися в основному в холодний період року: осінь-весна. Зараз влітку бувають епідемії вірусних інфекцій ще масштабніші і небезпечніші, ніж взимку.

- Плата за комфорт

Життя в місті, безсумнівно, з абезпечує людям підвищений, порівняно з сільськими мешканцями, комфорт, однак разом з тим городяни мають більше стресів, а відчуження від природи призводить до підвищення артеріального тиску.

- Студентська пора

«Студентська пора – найкращий час у житті», – говорили нам вчителі у школі. Проте, ставши студентом, зрозумів, що навчання у ВУЗі – нелегке: постійні стреси, переживання, величезні навантаження, фінансові труднощі, — все це негативно впливає на молодий організм й особливої ваги для студентів набуває питання «як зберегти своє здоров’я?»

- Лікувальні підробки

Багато людей так стурбовані життєвими проблемами і боротьбою, що не хочуть витрачати час на те, щоб стежити за своїм фізичним станом. Для них прийом ліків є швидким способом поліпшити своє самопочуття, не відволікаючись від повсякденних турбот, і їм ніколи серйозно займатися цим питанням. Для них важливий миттєвий результат, на який би можна затратити якнайменше зусиль.

- Бог хоче, щоб ви були здорові

Хвороба ніколи не приходить без причини. Нехтування законами здоров’я готує шлях для хвороби. Багато хто страждає внаслідок неправильного способу життя своїх батьків. Хоча вони не несуть відповідальності за те, що робили їхні батьки, тим не менш вони зобов’язані з’ясувати, що є порушенням законів здоров’я, а що ні. Їм слід уникати поганих звичок своїх батьків і, дотримуючись здорового способу життя, створити для себе кращі умови.

Общая информация о христианской газете Світло твого життя № 55 – http://christperiodic.com/project/svitlo-zhittya

Читать онлайн предыдущие выпуски христианской газеты Світло твого життя № 55 – http://christperiodic.com/tag/svitlo-zhittya

На нашем сайте доступен для скачивания архив христианской газеты Світло твого життя № 55 — http://christperiodic.com/arhiv#sv_zh

(Ключевые слова: світло твого життя № 55, христианская газета, християнська газета, здоровье, студенты, питание, пищеварение, наркотик, кофеин, лекарства, иммунитет, комфорт, христианская периодика)