Опубликовано Окт 25, 2015 кат.: Газеты

Христианская газета Світло твого життя № 56

Скачать PDF183 downloads

Читайте в номере христианской газеты Світло твого життя № 56:

- Найважливіша справа усього життя

«У кожної людини три характери: той, який йому приписують, той, який він сам собі приписує, і, нарешті, той, який він має в дійсності». Віктор Гюго.

- Електронна нянька

Здається, на перший погляд, що електроніка спростила нам життя, але вона завдає й багато шкоди. Якщо раніше дитячі ігри сприяли фізичному та інтелектуальному розвитку, то зараз віртуальні ігри замінили собою те, що найкращим чином могло сприяти дитячому здоров’ю.

- Вбивці, які не відповідають перед законом…

«Коля, стріляй в того, що праворуч! О! Завалив… Мінус!» – інколи це чують батьки 12-річного Віталіка з його кімнати.

- Посієш звичку, пожнеш здоров’я

Мудрий Соломон писав: «Привчай юнака до дороги його (в російському перекладі – на початку шляху), і він, як постаріється, не уступиться з неї» (книга Приповістей 22:6). Ця порада слушна не лише у вихованні дітей з метою приготувати їх до життя в соціумі, але й прищепити їм здорові звички, які дадуть змогу протягом усього життя підтримувати свій організм у здоровому стані та уникати захворювань.

- Дивна хвороба

У Колі з’явилася якась дивна хвороба. Спочатку втрата слуху була незначною. Коля не завжди «чув», коли йому мама казала, щоб він зібрав іграшки і лягав спати. Щоб Коля «почув» маму, їй доводилося повторювати двічі і на підвищених тонах.

- Кроссворд «Ноев ковчег»

- Чи не пора нам навчитися правильно мислити?

Зірка велика, а людина мала. Що відрізняє людину від зірки? Мислення. Людина може мислити! Зірка — ні.

- Що дорожче за рубін?

Давня єврейська приповість повчає: «Якщо з дітьми не говорити про Бога, то доведеться усе життя з Богом говорити про дітей».

- Переваги і недоліки викладання предмету «Християнська етика»

Викладання в школах предмету «Християнська етика» – це ціле мистецтво. У ньому є багато переваг. Уроки християнської етики мають інформаційно-пояснювальний характер. Вони щоразу несуть нову інформацію, пояснюють її, на ній виховують.

 

Общая информация о христианской газете Світло твого життя № 56 – http://christperiodic.com/project/svitlo-zhittya

Читать онлайн предыдущие выпуски христианской газеты Світло твого життя № 56 – http://christperiodic.com/tag/svitlo-zhittya

На нашем сайте доступен для скачивания архив христианской газеты Світло твого життя № 56 — http://christperiodic.com/arhiv#sv_zh

(Ключевые слова: світло твого життя № 56, христианская газета, християнська газета, интернет ,компьютер, этика, христианский, убийцы, игры, кроссворд )