Опубликовано Июн 23, 2014 кат.: Газеты

Христианская газета Світло твого життя № 6 (2014)

Червень (июнь) 2014

Читайте в номере христианской газеты Світло твого життя № 6 (2014):

- Є один тільки шлях…

Якось недавно їхав поїздом до Києва. Розговорилися в купе… Коли зайшла про світоглядні орієнтири, моя співрозмовниця, яка їхала зі своєю дорослою дочкою, висловила тверді переконання в силу молитви. Видно було по всьому, що вона жінка богобоязлива, від неї віяло якимось благородством. Її відносини з дочкою та іншими свідчили про особливу шляхетність та доброзичливість. Впродовж розмови я поцікавився: наскільки молитва допомагає їй не заблукати серед розмаїтості релігійних напрямків? «А навіщо про це турбуватися, адже всі різними шляхами йдуть, а приходять в одне місце – до Бога», – з щирою ноткою в голосі відповіла вона.

- ЧИ ЩИРІСТЬ СПРОМОЖНА СПАСАТИ?

Чи можуь існувати нормальні взаємовідносини між людьми без риси, яку ми називаємо – щирість? Саме ця риса робить взаємовідносини справжніми.

- Зупинка на дорозі

Якщо вам доводилося подорожувати по сучасних дорогах Європи, то, звичайно, могли зауважити, що до одного й того ж місця ведуть багато доріг. Навіть місцеві жителі часом змушені користуватися картою, яку сьогодні замінює навігатор. Без цих допоміжних засобів, людині дуже легко заблукати в незнайомій місцевості.

- Правила походу, або Як підкорити гору

Для мене ця тема дуже близька. Декілька годин тому я з групою підлітків повернувся з дводенного походу. Ми підкорили гору Пікуй (1408 м). Раніше мені не подобалися походи, але друзі закохали мене в гори. На мою думку, похід складається з трьох етапів.

- До Неба веде лише одна дорога, а Біблія є дороговказом

- Головний вибір – шлях до Бога!

Чи задумувалися ви, куди веде дорога життя по якій ви йдете? Впевнена, що над цим запитанням ви замислювалися! А може для когось воно є доречним саме зараз?

- Знак на білому фоні

- Пути, которые мы выбираем

Мы с детства помним знаменитую картину «Витязь на распутье. «Направо пойдешь…, налево пойдешь…, прямо пойдешь…». К чему приводит тот или иной способ принятия решений? В решении пойти налево люди, как правило, руководствуются исключительно эмоциями, чувствами. В решении пойти направо – только разумом. А вот по дороге прямо мы поговорим в конце.

- Обери вірний шлях!

Дороги, дороги… З ними тісно пов’язане усе людське життя. Нам постійно доводиться кудись іти, їхати, подорожувати. Та попри все, найголовнішим для подорожуючого є абсолютна впевненість у тому, що дорога, якою прямуємо, є правильною.

- Лише один достойний фінал

У світі побутує думка, мовляв, неважливо, яким шляхом ідеш: усі шляхи ведуть до Бога. Навіщо ж тоді Бог дав нам Закон – Десять Заповідей – мірило життя, який чітко окреслив принципами, котрих повинна дотримуватися людина, що бажає іти істинним шляхом?

- «Я есть Путь» (Евангелие от Иоанна 14:6)

«Здесь неправильно перевели этот текст» – сказал мой знакомый, когда мы дискутировали об этом высказывании Христа. И далее он предложил свой вариант правильного перевода: «Я укажу вам правильный путь» – вот это будет понятно.

- Що мені робити?

Якщо ви переконані в тому, що Бог таки дійсно має дуже важливе значення у вашому житті і що у вас є певні обов’язки перед Ним, тоді, само собою, з’являється питання: «Господи, а що звелиш мені робити?».

- Шлях до зірок

Чи має людина достатньо моральних сил, щоб мудро користуватися таємницями Всесвіту? Життєвий досвід, факти з нашого повсякденного життя переконують нас у тому, що ми, земляни, завдяки науковим відкриттям почали торкатися величезної сили, але без відповідного духовного стану.

Скачать PDF262 downloads

Общая информация о христианской газете Світло твого життя № 6 (2014) – http://christperiodic.com/project/svitlo-zhittya

Читать онлайн предыдущие выпуски христианской газеты Світло твого життя № 6 (2014) – http://christperiodic.com/tag/svitlo-zhittya

На нашем сайте доступен для скачивания архив христианской газеты Світло твого життя № 6 (2014) — http://christperiodic.com/arhiv#sv_zh

(Использованные ключевые слова: світло твого життя № 6 (2014), христианская газета, християнська газета, июнь 2014, путь к звездам, истинный путь, покорение вершин, я есмь путь, правильный путь, дорожные знаки)