Опубликовано Июл 6, 2014 кат.: Газеты

Христианская газета Світло твого життя № 7 (2014)

Липень (июль) 2014

Читайте в номере христианской газеты Світло твого життя №7 (2014):

- Бо від слів своїх виправдаєшся і від слів своїх будеш засуджений

Чи замислювалися zz ви коли-небудь над силою слова? У нашому світі існує чимало фізичних сил: тяжіння, електрики, магнетизму, тертя, і вони впливають на нас. Але крім фізичних сил існують і духовні сили, і однією з них є сила слова.

- Ругательства и хромосомы

Основатель «Института квантовой генетики», РАН, биолог Пётр Петрович Горяев взялся за исследования, которые позволили создать аппарат, переводящий человеческие слова в электромагнитные колебания, а затем прослеживал, как эти колебания влияют на молекулы наследственности – ДНК. С помощью этой современной технологии стало возможным проверить, как отражаются на живом организме злые и добрые слова.

- Пліткарство – смертний гріх

Серед слів є одне, яке з аробило репутацію як найжорстокіше слово у всьому словнику – навушник. У ньому відчувається шипіння змія, і дуже мало людей, які не здригнулися б при його звуці, а причину цього ми незабаром відкриємо.

- Заговори зі мною

Древній філософ Сократ любив говорити при знайомстві з ким-небудь: «Заговори зі мною, щоб я міг побачити тебе». Не тільки вимовлене слово, але й наша інтонація – можуть впливати до добра або до зла на тих, з ким ми спілкуємося. Сіль робить їжу смачною. Так і наша мова повинна бути привабливою і шляхетною.

- Саме у слові все бере свій початок

Сьогодні ми не надаємо слову такого великого значення, як у давнину. Людина мало стурбована тим, як вона говорить. Для неї важливішим є просто те, що вона говорить. В основному намагаються  передати якнайбільше інформації, а вже як вона передається – мало хто задумується. Наша мова стала одноманітною, неемоційною, в ній багато вульгаризмів, а то й нецензурних слів і виразів.

- От слов своих. Мудрецы и победители. Часто ли вам говорили, что вы не правы?

Всем нам доводилось слышать поучения, проповеди или наставления, когда какой-либо человек, с научной степенью или даже без неё, но имеющий особый статус или должность, говорил к нам объясняя некую «правду». И если послушать умного человека мы обычно согласны, то часто после фразы «нет, вы не правы», адресованной лично нам, мы, как правило, утрачиваем всякое желание слушать и вообще продолжать общение. Исключение составляют лишь паталогические спорщики, но это ведь не о нас, правда?

- Пастка власних слів

Дуже різні слова вилітають з наших уст. Є добрі серед них… А є й такі, що не мають ваги та сили, не цінуються, тому гинуть, вмирають… є такі, які шкодять, а є й такі, які здатні убити… Що таке «Слово»? Форма нашої людської думки, поняття… сказав і полетіло… Чи щось більше? Чи впливає на нас, на інших людей наше власне слово? В якій мірі ми відповідальні за свої слова? Чи мають наші слова якийсь зв’язок із нашою духовністю?

- Гнилизна слів

Слово – це звук, що живе лише частку секунди і зникає в просторі. Сказав слово, а тепер іди і спробуй знайти його у звуковій хвилі.

- Скажи лайці «ні!»

Ніхто не любить, коли у його сторону лунають якісь неприємні слова, кожен очікує почути добре слово розуміння, похвали і любові. Але водночас самі люди часто не зауважують того, що говорять іншим.

- Слово творче чи руйнівне?

Серед усіх людських здібностей є одна, яку можна назвати винятковою, – це уміння виражати свої думки й відчуття за допомогою слова. Саме слово є однією з перших ознак свідомого й розумного життя.

Скачать PDF357 downloads

Общая информация о христианской газете Світло твого життя № 7 (2014) – http://christperiodic.com/project/svitlo-zhittya

Читать онлайн предыдущие выпуски христианской газеты Світло твого життя № 7 (2014) – http://christperiodic.com/tag/svitlo-zhittya

На нашем сайте доступен для скачивания архив христианской газеты Світло твого життя № 7 (2014) — http://christperiodic.com/arhiv#sv_zh

(Использованные ключевые слова: світло твого життя № 7 (2014), христианская газета, християнська газета, июль 2014, слова, влияние слов, хорошие слова, гнилое слово, разрушительное действие слов, ссоры, сила слова, разговор, смертельный грех, сплетни, ругательства)