Опубликовано Сен 28, 2014 кат.: Газеты

Христианская газета Світло твого життя № 9 (2014)

Вересень (сентябрь) 2014

Читайте в номере христианской газеты Світло твого життя № 9 (2014):

- Біженці у своїй країні

«Переселенець, що приходить до вас, буде між вами як туземець і полюбиш його як себе самого, бо й ви були приходьками в Єгипетській землі. Я Господь Бог ваш» (Біблія. Левіт 19:34)

- Бездомные, но «свободные»

Группа бездомных требует от своих членов взаимопомощи и пользы для других.

- Вимушеніі переселенціі до Єгипту. (Роздуми засновані на 12 розділі книги Буття, Біблія)

Аби уникнути голоду, Авраам рушив до Єгипту. Він шукав лише тимчасового пристановища, яке було б якомога ближче до Обітованої землі, сподіваючись незабаром повернутися туди, куди його привів Бог.

- Ісус був біженцем

Йосип і Марія разом з їхнім сином, Ісусом, жили у Віфлеємі. Зі сходу до них прийшли волхви і принесли в дар золото, ладан і смирну. Після того як вони пішли, Йосипу явився ангел і сказав: «Встань, візьми Дитятко та Матір Його, і втікай до Єгипту, і там зоставайся, аж поки скажу тобі, бо Дитятка шукатиме Ірод, щоб Його погубити» (Матвія 2:13). Молоде подружжя втікало під покровом ночі. Хоча їхнє дитя було ще зовсім мале, занепокоєний чоловік не хотів гаяти ані хвилини. Він почув, що жорстокий диктатор краю має намір учинити на містечко кривавий напад. Подолавши майже 200 важких кілометрів, сім’я зрештою перетнула кордон і відчула себе в безпеці.

- Критерії добра і зла

Чи можете ви уявити собі світ, у якому немає злочинності? Напевно, ні, особливо якщо вам доводиться щодня читати, слухати, і бачити злочини. Фахівці говорять про новий, так би мовити, якісний рівень злочинності.

- Цікаві факти

- Интервью с беженцами

- Символ Берлінської стіни

Прокинувшись ранком 13 серпня 1961 р., мешканці Берліна побачили, що звична дорога в іншу частину міста перекрита озброєними прикордонниками. Вулицю перегородив колючий дріт і її взяли під охорону. Крім того, за одну ніч на усій протяжності міського кордону виросла усім нам відома Берлінська стіна. Її спорудили з бетонних плит.

- Что нужно сделать при переселении?

- Гордість

Гордість може бути в кожній людині, у будь-якому віці, і незалежно від того, на якому соціальному щаблі вона знаходиться. Той, хто наполегливо заявляє, що гордість йому зовсім не притаманна, скоріше за все просто не помічає своєї проблеми. Справа в тому, що ця негативна риса в характері не завжди є помітною для того, у кому вона живе.

- Яким я є господарем?

Життя кожного з нас протікає в основному в двох напрямках: ми щось отримуємо і щось віддаємо. Тобто кожен із нас певною мірою є і споживачем, і виробником.

- Біблія про переселенців із планети Земля

Вважається, що кішка досягає зрілості за 18 місяців і має тривалість життя на 10 років. Собака досягає зрілості у 2 роки і живе до 12 років. Кінь досягає зрілості в 4 роки і може прожити до 25 років. На підставі цих даних, особа, котра цілком розвинулася до 25 років, повинна би жити 150 років. Однак зараз людина живе в середньому 70 років. Насправді ж Творець визначив людині жити вічно.

- «…так как вы сделали это одному из сих братьев Моих меньших, то сделали Мне» (Христос)

В мои прежние годы, в часы, когда усиленно пыталась определить для себя смысл жизни, я неоднократно задавала себе вопрос: к чему это все, ради чего Сам Бог жертвовал Собой? Мои искания не оказались напрасными. Со временем я поняла, что жизнь (не имеет значения, богатого она или бедного) представляет величайшую ценность! Она стоит величайшей жертвы Сына Божьего! Только осознав значение Голгофы, окружающие люди начинают иметь для нас огромное значение, и тогда благотворительность приобретает совершенно новый смысл.

Скачать PDF152 downloads

Общая информация о христианской газете Світло твого життя № 9 (2014) – http://christperiodic.com/project/svitlo-zhittya

Читать онлайн предыдущие выпуски христианской газеты Світло твого життя № 9 (2014) – http://christperiodic.com/tag/svitlo-zhittya

На нашем сайте доступен для скачивания архив христианской газеты Світло твого життя № 9 (2014) — http://christperiodic.com/arhiv#sv_zh

(Ключевые слова: світло твого життя № 9 (2014),христианская газета,християнська газета,сентябрь 2014,переселенцы,беженцы,помощь,вечная жизнь,Христос,бездомные,гордость,Берлинская стена)