Опубликовано Июн 26, 2013 кат.:

Християнська газета «Голос надії»

Читать онлайн

Натисніть на ссилку для переходу до читання християнскої газети «Голос надії» у зручному для Вас форматі  на нашому сайті.

Християнська газета «Голос Надії» – газета Західної конференції Церкви Адвентистів сьомого дня України.

 

Мета християнської газети «Голос надії»

Шановні читачі християнської газети “Голос надії”!

Ми маємо за мету не лише інформувати Вас про події в Західній конференції, але й ділитися тими знаннями про Бога та Його Слово, які ми маємо.

Тому ми відкрили рубрику “Відповідь пастора”, де ви може отримати вичерпну відповідь на запитання які вас турбують. Надсилайте їх за адресою: babiy-rus@ukr.net

 

Архив

Для скачування всіх наявних в електронному виді номерів християнскої газети «Голос надії» натисніть на ссилку для переходу в розділ «Архив» на нашому сайті.

“Голос Надії” — газета Західної конференції Церкви Адвентистів сьомого дня. Засновник — Церква Адвентистів сьомого дня. Свідоцтво про реєстрацію — РВ№345 від 4.10.2002 р. Відповідальний за випуск — директор Відділу інформації ЗК Руслан Бабій babiy-rus@ukr.net Редактор, комп’ютерна верстка і дизайн — Ольга Ношин. Редакційна колегія: Олександр Антонюк, Віталій Шевчук, Валентин Шевчук, Руслан Бабій. Газета є некомерційним  неприбутковим виданням, що видається і розповсюджується за пожертви.

Контакти редакції християнської газети «Голос надії»

Відповідальний за випуски християнської газети «Голос надії» – директор відділу інформації Західної конференції Руслан Бабій babiiy-rus@ukr.net

Адреса редакції християнської газети «Голос надії»: м. Львів, вул. І. Багряного, 36а, тел.: 237-12-13.

Для листування: 79041 м. Львів а/с 6241.

 

(Ключові слова: християнска газета,голос надії,церква адвентистів,західна конференція,новини церкви,слово боже,дух пророцтва)